9ورود اعضا، / عضويت{{MemberName}}
شماره تماس : ۲۶۴۰۴۵۹۰ (۰۲۱)/
چرا سفر با قطار در اروپا - صدور بليط قطار اروپا

چرا سفر با قطار در اروپا؟ بليط قطار اروپا

براي بسياري سفر با قطار ايده ي جالبي به نظر نميرسد. ولي چرا در اروپا اكثر مسافران، بدون توجه به سطح مالي خود قطار را براي سفر برميگزينند؟ اغلب مسافرین این تصور را دارند که سفر با هواپیما بصورت کلی مسافرت ایده آلی می باشد. در صورتی که در مسافتهای کوتاه و حتی برخی مسافتهای طولانی مسافرت با قطار (علی الخصوص قطارهای سریع السیر) دارای برتری های زیادی می باشد. اینگونه است که امروزه بسیاری از مسافرین اروپایی خود، قطار را انتخاب می کنند. از جمله این برتری ها می توان به این نکات اشاره کرد که:
  • ایستگاههای قطار در شهرهای اروپایی در مراکز شهرها می باشند. در نتیجه مسافر در مرکز یک شهر سوار و در مرکز شهر دیگر پیاده خواهد شد، در حالیکه مسافرت با هواپیما مستلزم این است که مسافر حداقل 2 ساعت زودتر به فرودگاه رفته و همچنین مسافتی حدود 45 دقیقه تا فرودگاه را طی کند و همچنین در شهر مقصد زمانی را برای گرفتن چمدان و مجددا عزیمت به مرکز شهر صرف کند.
  • چمدان مسافرین همراه خود میباشد و امکان تاخیر در دریافت و یا گم شدن آن وجود ندارد.
  • در قطار صندلی های به مراتب راحتتری وجود دارد که در کلاس های Executive به اوج خود میرسید و مسافر میتواند مادامی که از مناظر زیبای بین راه لذت میبرد در کمترین زمان و امکانات عالی به مقصد خود برسد.
  • برای مسافرین تجاری، در قطارهای Trenitalia امکان در اختیار گذاشتن اطاق کنفرانس با امکانات مورد نیاز وجود دارد تا همزمان با سفر به شهر مقصد به جلسات خود بپردازند.